Kubek obiektyw termiczny

Nowy

Kubek z izolacją termiczną wewnątrz w kształcie obiektywu fotograficznego

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

45,00 zł

Więcej informacji

Kubek obiektyw nie tylko dla fotoamatorów. Obiektywnie rzecz ujmując kubek ujmie Was od razu swoim wyglądem i szeroką gamą zastosowań. Z dużą wiernością odwzorowano nawet drobne szczegóły prawdziwego obiektywu, dzięki temu nie tylko z nowej w perspektywy i w dobrym świetle pozwoli spojrzeć na Wasz ulubiony napój, który dłużej zachowa ciepełko (wkładka ze stali nierdzewnej), ale może też stylowo wyeksponować włożone w niego przybory do pisania czy inne godne właściwej oprawy przedmioty, czy też stać się miejscem spoczynku dla popiołu z Waszych papierosów (jeśli macie odwagę jeszcze palić).

Nasz kubek nie jest tylko plastikową imitacją obiektywu, ma wkład ze stali nierdzewnej przez co jest wodoszczelny i pełni w 100% rolę kubka utrzymując dodatkowo dłużej temperaturę napoju. W zestawie dodatkowo dekielek ze szkiełkiem jak w prawdziwym obiektywie.

UWAGA!
W odróżnieniu od tańszej wersji oferowany kubek posiada metalowe wypełnienie ze stali szlachetnej na napój, dzięki któremu jest bardziej higieniczny od zwykłego plastikowego kubka i dodatkowo łatwiejszy w myciu i utrzymaniu higieny.

Gadżet w szczegółach:

  • kubek w kształcie obiektywu (z metalowym wypełnieniem na napój) wysokość 13 cm, średnica 8 cm.
  • dekielek ze szkiełkiem (w kolorze brązowym lub niebeiskiem)i uszczelką szczelnie dopasowana do kubka
  • woreczek (pokrowiec) na kubek, który można mocować do paska, szlufki, torby itp.
  • całość w estetycznym opakowaniu upominkowym

UWAGA: Ponieważ towar otrzymujemy od różnych producentów, dlatego opakowanie może nieznacznie różnić się od tego, które widnieje na zdjęciu.

Opinie

Napisz opinię

Kubek obiektyw termiczny

Kubek obiektyw termiczny

Kubek z izolacją termiczną wewnątrz w kształcie obiektywu fotograficznego

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: